ATP Barcelona: Pratite uživo mečeve na Sportklubu

ATP 24. tra 201810:33 > 10:44
Al Bello, Getty Images

Danas nas očekuju mečevi drugog dana ATP turnira u Barceloni, a sve najzanimljivije mečeve možete pratiti na Sportklub televiziji.

Al Bello, Getty Images

Od 11 sati prvi meč dana na centralnom terenu imena Rafael Nadal igraju Austrijanac Andreas Haider-Maurer i domaći predstavnik Roberto Carballes Baena.

Nakon njih slijedi dvoboj između desetog tenisača svijeta Belgijca Davida Goffina i Španjolca Marcela Granollersa, koji je na dominantan način prošao kroz kvalifikacije.

Treći meč dana na terenu Rafael Nadal igraju Srbin Dušan Lajović i još jedan domaći predstavnik Feliciano Lopez.

Posljednji meč dana u pojedinačnoj konkurenciji na centralnom terenu igraju hrvatski tenisač Ivo Karlović i petnaesti igrač svijeta Španjolac Roberto Bautista Agut. Težak ispit za “Diva sa Šalate”, koji opet u posljednje vrijeme igra u jako dobroj formi.

Sve mečeve s centralnog terena možete pratiti na Sportklubu 1 od 11 sati.