Treći nositelj ATP turnira tenisača u Zagrebu, Španjolac Guillermo Garcia-Lopez plasirao se u četvrtfinale uvjerljivom 6-1, 6-1 pobjedom protiv Damira Džumhura iz Bosne i Hercegovine u susretu 2. kola.
U četvrtfinalu će Garcia-Lopez igrati protiv srpskog igrača Viktora Troickog koji je u susretu 2. kola nadigrao Japanca Goa Soedu sa 6-3, 6-1.
Ranije u četvrtak plasman u četvrtfinale je izborio i peti nositelj, Talijan Andreas Seppi svladavši u susretu 2. kola Britanca Jamesa Warda sa 7-4, 6-7 (4), 6-3. Seppi, koji je na nedavnom Australian Openu stigao do 4. kola svladavši Švicarca Rogera Federera, igrat će u četvrtfinalu protiv boljeg iz dvoboja između Litvanca Ričardasa Berankisa i Luksemburžanina Gillesa Mullera.
REZULTATI,
2. KOLO:
Guillermo Garcia-Lopez (Špa/3) – Damir Džumhur (BiH) 6-1, 6-1
Viktor Troicki (Srb/7) – Go Soeda (Jap) 6-3, 6-1
Andreas Seppi (Ita/5) – James Ward (VB) 7-5, 6-7 (4), 6-3
Author: HINA Foto: REUTERS
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC