Pomlađena Hrvatska razbijena u Španjolskoj!

Rukomet 27. lip 202121:52 > 22:00 0 komentara
Jozo Čabraja/kolektiff

Težak poraz doživjeli su hrvatski rukometaši u Pontevedri od Španjolske u zaostaloj utakmici EHF Euro kupa, završilo je 34:22 za domaćine.

U utakmici koja nije odlučivala ni o čemu, jer već je ranije bilo poznato da su ovo natjecanje osvojili Mađari, pomlađena Hrvatska dobro se držala u prvom poluvrememu koje smo izgubili 15:13.

U drugom poluvremenu raspad sisetam u hrvatskoj igri do konačnih minus 12 (34:22).

Hrvatska je EHF Euro kup završila druga s osam bodova, dva manje od pobjednika Mađarske, Španjolska je treća sa šest, dok je Slovačka zadnja s nula bodova.

Po šest golova kod Španjolske dali su Jorge Maqueda, Valero Rivera i Adrian Figueras. Najefikasniji u našim redovima bio je Tomislav Severec s četiri gola.

Izabranike Hrvoja Horvata u ponedjeljak čeka nova utakmica, ovog puta prijateljska protiv Egipta u istom gradu.