Bura oko rukometnog stožera: Horvat sve objasnio

Izjava 9. velj 202114:45 > 15:54
Sport Klub

Poznato je tko će pokušati u Francuskoj izboriti OI

Puno je prašine podigla odluka da Damir Kajba više nije član stožera naše rukometne reprezentacije. Nova metla uvijek i drukčije mete, pa je tako i izbornik Hrvoje Horvat izabrao svoj stožer.

Evo kako Hrvoje Horvat, izbornik muške seniorske reprezentacije vidi popis igrača:
“Kostur reprezentacije je u nekakvoj formi kakav je bio i u zadnja dva okupljanja. Nadamo se samo da će svi igrači na popisu biti zdravi i da će se moći odazvati. Nema nekih velikih iznenađenja što se tiče igrača, jako je malo vremena. Na klupi će mi desna ruka biti Igor Vori, neću imati klasičnog pomoćnog trenera. Matija Bilušić će sjesti na klupu kao trener vratara i jako drago mi je da pojačamo stožer s trenerom vratara. Dva nova fizioterapeuta Goran Krušelj i Matija Rajnović će se baviti s tim dijelom posla. Malo suženi stožer, ali vjerujem da je to jedan pravi put i da ćemo to pokazati.“