Zagreb zamrznut u francuskoj prijestolnici na -11!

Rukomet 1. ožu 202019:20 > 19:22
Anthony Dibon/Icon Sport

Rukometaši PPD Zagreba oprostili su se od Lige prvaka porazom u zadnjem kolu B skupine u Parizu kod PSG-a s 26-37 (12-17).

Hrvatskome prvaku je bila potrebna pobjeda kod francuskog giganta, ali do nje ipak nisu došli. Nakon izjednačenog početka, od 10. minute utakmice terenom su zagospodarile zvijezde PSG-a, pa je PPD na poluvremenu zaostajao pet golova. U drugom dijelu je prednost narasla na devet razlike (32-23), a nakraju konačnih 37-26 za francuskog prvaka.

Kod PPD zagreba su najbolji bili Miloš Božović sa šest i David Mandić s pet golova. Najbolji igrač utakmice bio je PSG-ova superzvijezda Sander Sagosen s devet golova.