Zvezda u 93. s igračem manje do remija protiv Milana

Europa 18. velj 202120:54 > 22:01 0 komentara
Foto: Srdjan Stevanovic/Getty Images

Uz utakmica Krasnodara i Dinama odigrano je još osam utakmica šesnaestine finala Europske lige.

Mario Mandžukić odigrao je 82 minute, a Ante Rebić prvo poluvrijeme u remiju Milana 2:2 kod Crvene zvezde. Poveli su Rossoneri komičnim autogolom Pankova u 42. minuti, da bi domaćin izjednačio iz penala u 52. minuti kojeg je realizirao Kanga. Samo devet minuta kasnije Milan dolazi do novog vodstva, preko Hernandeza s bijele točke.

Zvezda je ostala s igračem manje nakon drugog žutog kartona Rodića u 77. minuti, no u 93. golom Pankova spasili su se poraza.

Uvjerljive pobjede ostvarili su engleski predstavnici na gostovanjima. Manchester United je s 4:0 slavio u Torinu protiv  Real Sociedada iz dva gola Brune Fernandesa te jedan Rashforda i Jamesa.

Tottenham je 4:1 slavio kod Wolfsbergera. Nakon 34 minute Spursi su imali 3:0 golovima Sona, Balea i Lucasa, dok je u nastavku poraz Austrijanaca ublažio Liendl. Konačnih 4:1 postavio je Vinicius.

Young Boysi imali su 3:0 na poluvremenu protiv Bayera iz Leverkusena, da bi Apotekari u nastavku uz dva gola Schicka i jedan Diabyja stigli do 3:3. Domaćini ipak golom Siebatcheua u 89. minuti stižu do slavlja 4:3.

Uzvratne utakmice su za tjedan dana.

Rezultati:
Dinamo Kijev – Club Brugge 1:1
Braga – Roma 0:2
Crvena zvezda – Milan 2:2
Olympiakos – PSV 4:2
Real Sociedad – Manchester United 0:4
Slavia Prag – Leicester 0:0
Wolfsberger – Tottenham 1:4
Young Boys – Bayer 4:3
Krasnodar – Dinamo Zagreb 2:3

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!