Vlašić: Klub me neće pustiti za manje od 35 mil. €

Nogomet 23. velj 20219:55 0 komentara
Foto: Epsilon/Getty Images

Nikola Vlašić i ove zime ostao je u moskovskom CSKA, iako se dosta špekuliralo o njegovom odlasku.

Vlašić je otkrio da je ponuda bilo, no da ga klub neće pustiti ako netko ne uplati 35 milijuna eura.

“Znam da je bilo klubova koji su me htjeli dovesti, ali u CSKA su mi jasno rekli da će me pustiti isključivo ako netko uplati 35 milijuna eura, kolika mi je odštetna klauzula. Da je netko ponudio 34, ostao bih u Moskvi. Tih 35 milijuna je jako veliki novac za igrača koji dolazi iz ruskog prvenstva, a posebno u vrijeme pandemije i još u zimskom roku. Ne znam je li itko ove zime imao transfer od 25, a kamoli 35 milijuna?”, otkrio je Vlašić za Sportske novosti.

Osvrnuo se hrvatski reprezentativac i na stanje na Poljudu.

“Naravno da pratim i da gledam utakmice kad god mogu. Volio bih da su rezultati bolji, ali vjerujem da će se i to brzo poboljšati. Vidim da je doveden i Livaja, on će sigurno biti pravo pojačanje”, rekao je Vlašić pa dodao:

“Još kad sam bio Hajdukov igrač smetali bi me neki komentari ljudi sa strane, jer sigurno nisu bili dovoljno upućeni u ono što se na Poljudu događalo. Ako imaš pravi savjet ili rješenje problema, dođi u klub i pomozi. Ako ne – šuti. Otkad sam otišao iz Hajduka ja sam samo navijač koji može biti sretan ili tužan, ali ostajem navijač. U klubu rade ljudi koji sigurno žele napraviti pomak i svi mi koji volimo Hajduk trebamo im dati navijačku podršku da u tome uspiju.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!