Valdas: Udarili smo temelje za napraviti nešto veliko

Hrvatska 2. srp 202216:34 > 16:35 0 komentara
HNK Hajduk Split

Trener Hajduka Valdas Dambrauskas osvrnuo se na pripreme u Austriji.

“Nakon utakmica s Gentom (poraz 0:3, op.a.) i Kisvardom (1:1, op.a.) osjećaj sigurno nije najbolji, ali proteklih šest-sedam mjeseci vidi se napredak. Vidi se da idemo u pravom smjeru. Udarili smo temelje za napraviti nešto veliko. Što se tiče relacija u klubu, imam dobru komunikaciju sa sportskim direktorom i predsjednikom. Stalno smo u kontaktu, sportski direktor je bio dva tjedna s nama u Austriji, svaki dan smo imali sastanke. Na istom smo brodu i znamo gdje klub želi ići”, rekao je trener Hajduka pa dodao:

“Vjerujem da su pripreme odrađene na dobar način jer uvjeti su bili odlični. Utakmice s protivnicima koje smo odabrali čine i mene i momčad boljima. Logično, jer takve nas utakmice čekaju u Europi, za to se pripremamo. U Splitu ću analizirati posljednje dvije utakmice, a onda ćemo se okrenuti pripremama za Dinamo. Hajduk nije jedna osoba, Hajduk je grupa ljudi koja radi i vjeruje u dobre rezultate i pozitivnu budućnost”, zaključio je Dambrauskas.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!