United i Liverpool upisali pobjede na pripremnoj turneji

Nogomet 15. srp 202217:14 0 komentara
Cordon Press via Guliver image

Manchester United upisao je i drugi trijumf u pripremnim utakmicama.

Nakon što su Crveni vragovi prije nekoliko dana razbili Liverpool s 4:0, momčad Erika ten Haga danas je u Australiji svladala ekipu Melbourne Victoryja s 4:1.

Victory je u petoj minuti poveo pogotkom Ikonomidisa (1:0) nakon što je ispala obrana Uniteda, ali do kraja je klub s Old Trafforda dominirao i napunio mrežu protivnika.

U finišu prvog poluvremena dva gola u mreži Victoryja. U 43. minuti McTominay pogađa za 1:1, a u nadoknadi prvog dijela Anthony Martial podiže rezultat na 2:1.

Ten Hag je u nastavku promijenio momčad, ali to se nije previše odrazilo na teren. United je u 78. minuti preko Rashforda došao do 3:1, a u 90. minuti Lupancu postiže autogol za konačnih 4:1.

Liverpool je u pripremnom dvoboju pobijedio Crystal Palace s 2:0 i tako zaboravio grozan porez koji im je prije par dana nanio upravo United.

Redsima su pobjedu donijeli Jordan Henderson i Mohamed Salah. Prvi je pogodio u 12. minuti, a Salah je gol postigao u 46. minuti.