Svjetski prvak s Francuskom: ‘Svi mrze PSG’

Nogomet 21. ruj 202119:52 0 komentara
L.Urman/Starface via Guliver

Da PSG nije omražen samo izvan Francuske, potvrdio je bivši član Tricolora.

Yourri Djorkaeff, bivši francuski reprezentativac i svjetski i europski prvak s Tricolorima, opisao je lokalnim medijima po čemu je PSG specifičan klub.

“I kad sam ja tamo igrao, imali smo dobru ekipu. Osvajali smo trofeje, imali šest-sedam reprezentativaca. Sjećam se i samih početaka kluba jer je tada moj otac tamo igrao. PSG je uistinu mlad klub, ali ima nogometni DNA”, rekao je Youri.

Djorkaeff je kazao i kakav status PSG ima u javnosti. “Ovdje svi mrze PSG. Po tome je klub poseban, stvarno ga svi mrze. U Španjolskoj imate Barcelonu i Real Madrid. U Francuskoj imate ljude koji su za Lyon ili Marseille. Ali oni koji ne navijaju za te klubove ne mrze ih. To za PSG ne vrijedi. Kada igrate za PSG, igrate protiv cijele Francuske”, zaključio je.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!