Stanišić debitirao za Bayern! Olmo zabio

Bundesliga 10. tra 202117:25 > 17:28
Andreas Gebert/picture-alliance/dpa/AP Images

Bayern je u 28. kolu Bundeslige odigrao 1:1 u Münchenu protiv Union Berlina.

Bavarci su poveli u 68. minuti kada je zabio Musiala, da bi gosti do boda stigli golom Ingvartsena u 86. minuti.

Za Bayern je inače debitirao Nijemac hrvatskih korijena Josip Stanišić.

Eintrach je u sjajnoj utakmici s 4:3 pobijedio Wolfsburg. Za domaćine su zabili Kamada, Jović, Silva i Durm, dok su za goste strijelci bili Baku, Weghorst i Philipp.

Brekalo je za Vukove igrao do 72. minute, dok je Pongračić igrao od 66.

Dani Olmo bio je strijelac za RB Leipzig u pobjedi 4:1 kod Bremena. Španjolac je zabio za 1:0, a još su mrežu domaćina pogađali Sorloth (2) i Sabitzer, dok je za Bremen strijelac bio Rashica.

Hertha i Borussia Mönchengladbach odigrali su 2:2 u utakmici u kojoj su gosti već od 13. minuti igrali s igračem manje nakon isključenja Sommmera. Ascacibar i Cordoba zabili su za domaćine, a Plea i Stindl za goste.

Bayern je vodeći sa 65 bodova, pet više od RB Leipziga, Wolfsburg je treći s 54, a Eintracht četvrti s 53 boda.