Spursi pojačanje našli u Interu, žele ga i City i Bayern

Bundesliga 20. svi 202211:50 > 11:50 0 komentara
REUTERS/Srdjan Zivulovic via Guliver

Engleski Tottenham spreman je poslati ozbiljnu ponudu Interu za dovođenje Alessandra Bastonija, piše "Corriere dello Sport". Naravno, londonski klub nije jedini zainteresiran za sjajnog braniča "nerazzurra".

No, osim financijskog dijela priče, jak adut londonskog kluba je trener Antonio Conte koji je svojedobno radio s Bastonijem.

Inter će na ljeto morati prodati jednog od svojih najboljih igrača, kako bi izbalansirao financijsku situaciju. Piše se da je Giuseppe Marotta, sportski direktor i jedan od najvažnijih ljudi u klubu, već odredio odštetu od 60 milijuna eura. Inter se nada da će ova prodaja biti dovoljna da zadrži ostale najbolje igrače, jer su Lautaro Martinez i Milan Škriniar već duže vrijeme na udaru.

Interes za 23-godišnjeg Bastonija je ogroman pa se uz Tottenham i Manchester City spominje i Bayern München. Snažni branič (visok 190 cm) ima ugovor s Interom do 2024. godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!