Pojavila su se šuškanja u talijanskim medijima da bi Hrvat mogao put Italije...
Standardni lijevi bek talijanske reprezentacije Leonardo Spinazzola nije produžio ugovor s Romom koji mu istječe za manje od godinu dana. Sve upućuje na to da ga je Roma odlučila prodati.
Prema pisanju talijanskog Legga, želja Rome koju vodi trener Jose Mourinho za njegovu zamjenu je Borna Sosa.
Sosa je u Stuttgartu odigrao ukupno 113 utakmica, zabio pet golova i upisao 35 asistencija, od čeka je čak 12 upisao prošle sezone, uz dva gola.
Kako Leggo navodi, interes za Spinazzolu, ali i Nizozemca Rika Karsdorpa postoji iz Saudijske Arabije, no dok se ne proda barem Spinazzola, ne planira se dovoditi Sosa.
Navode i kako je Roma voljna pustiti Spinazzolu za 10 milijuna eura, dok dovođenje Sose ne bi koštalo manje od 15 milijuna eura.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!