Ronaldo se obratio navijačima, oprašta li se?

Nogomet 24. svi 202123:24 > 23:24
Marco Luzzani/Getty Images

Ronaldo se obratio na društvenim mrežama.

Trofeji za kup, superkup i za najboljeg strijelca Serie A me ispunjavaju srećom, posebice zbog teškoća koje ih prate u zemlji u kojoj nije lako pobjeđivati. S tim sam uspjesima ostvario cilj koji sam si zadao prvog dana po dolasku u Italiju: da osvojim prvenstvo, kup i superkup, ali i da budem najbolji igrač i najbolji strijelac u ovoj nogometnoj zemlji punoj sjajnih igrača, velikih klubova i sa svojom nogometnom kulturom”, rekao je Ronaldo.

“Život i karijera svakog vrhunskog igrača sačinjeni su od uspona i padova. Godinu za godinom borimo se s fantastičnim momčadima, izvrsnim igračima i ambicioznim ciljevima, pa uvijek moramo davati maksimum kako bismo se zadržali na razini izvrsnosti’‘, zakljucio je Ronaldo.