Pjaca ušao umjesto Brekala i zabio za pobjedu Torina

Nogomet 17. ruj 202122:42 > 22:42 0 komentara
Nicolò Campo via Guliver Images

Hrvatski napadač Marko Pajaca bio je strijelac jedinog pogotka na utakmici kojim je Torino, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, kao gost svladao Sassuolo sa 1-0 (0-0) u prvom susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pjaca, koji je u 77. minuti zamijenio drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala, svojoj novoj je momčadi osigurao tri boda preciznim udarcem sa 10-ak metara iskosa s lijeve strane u 83. minuti.

I Brekalo se u svom debiju za Torino, u koji je nedavno stigao na posudbu iz Wolfsburga, istaknuo. On je u 28. minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio vratnicu, dok je u 71. minuti odlično proigrao Lukića, ali srpski igrač je obilazeći vratara otišao previše ukoso i promašio prazna vrata.

Torino je drugom pobjedom zaredom skočio na osmo mjesto sa šest bodova, dva više od 10. Sassuola.

Na vrhu su Roma, Milan i Napoli s maksimalnih devet bodova.