Pirlo o mogućoj kazni UEFA-e: Ne opterećujemo se!

Serie A 26. tra 202116:46 > 16:48 0 komentara
(Photo by Valerio Pennicino/Getty Images)

Ne bojimo se, smireni smo i fokusirani na ono što moramo učiniti - rekao je Pirlo.

Strasti oko Superlige još uvijek se nisu smirile. Predsjednik Juventusa i prvi čovjek Reala zajedno sa još 10 predsjednika drugih klubova su pokrenuli Superligu koja je u razmaku od 60-ak sati doživjeli totalni fijasko.

Ideja o ekskluzivnom i zatvorenom natjecanju za 15-ak nedodirljivih klubova je umrla prije nego što je zaživjela, a očekivano na udaru se najviše našao Agnelli.

Agnellija mnogi osuđuju zbog njegovog poteza, najviše Aleksandar Čeferin koji ga je nazvao lažovom i zmijom, dok ga ne štede i predsjednici ostalih klubova iz Serije A.

“Ne bojimo se, smireni smo i fokusirani na ono što moramo učiniti. Ovo je naš posao i sigurni smo da ćemo ostvariti naše ciljeve. Mirni smo po pitanju toga što će UEFA odlučiti”, kazao je Pirlo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!