Perišić asistirao, Inter ostao u utrci s Milanom

Nogomet 15. svi 202222:51 > 22:53 0 komentara
Spada LaPresse via Guliver Image

Nogometaši Intera ostali su u utrci za naslov prvaka Italije s Milanom, nakon što su u posljednjoj nedjeljnoj utakmici predzadnjeg prvenstvenog kola slavili s 3:1 na gostovanju kod Cagliarija.

Inter je bio bolji od Cagliarija koji se grčevito bori za ostanak u Serie A, a to je materijalizirao u 25. minuti. S lijeve strane je sjajno ubacio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, a Darmian je glavom poslao loptu u mrežu.

U 51. minuti Lautaro Martinez je postigao svoj 20. ovosezonski gol i udvostručio Interovu prednost. Grčki branič Lykogiannis je bombom sa 20-ak metara iskosa s lijeve strane svladao Handanovića i donio nadu Cagliariju u preokret. No, to je svojim drugim pogotkom na utakmici u 85. minuti ugasio Lautaro Martinez.

Perišić i Marcelo Brozović su odigrali čitavu utakmicu za Inter, a Marko Rog je za Cagliari igrao do 56. minute.

Tako je Inter uoči zadnjeg kola ostao na dva boda zaostatka za Milanom koji je na San Siru pobijedio Atalantu s 2:0.

Milanu je u posljednjem kolu dovoljan i bod kod Sassuola, dok Interu igra samo pobjeda protiv Sampdorije.