Mihajlović u Bolognu dovodi najveću zvijezdu Gorice?

Serie A 23. sij 20219:13 > 9:13
Emilio Andreoli/Getty Images

Već se neko vrijeme piše o odlasku Kristijana Lovrića, a sada bi se taj transfer uskoro mogao i realizirati.

Dojam je da je preostalo samo naći se oko iznosa odštete, a razilaženja oko ponuđenog i onoga što Gorica traži nisu velika. Bologna koju trenira Siniša Mihajlović ozbiljno je zagrizla i taj transfer mogao bi se svaki čas realizirati.

“Istina je da je Bologna kontaktirala klub, ali sve je još u procesu pregovora tako da vam ne mogu sa sigurnošću reći ide li Lovrić u Bolognu ili ne. Razgovore vodimo preko agenata, a sada čekamo finaliziranu konkretnu ponudu. Prijelazni rok traje do 31. siječnja, a do tada se može svašta dogoditi” – rekao je za Večernji list predsjednik kluba Nenad Črnko.

Nagađa se da bi transfer mogao biti vrijedan negdje između tri i četiri milijuna eura.