Dinamovi protivnici u LP upisali pobjede

Nogomet 10. ruj 202222:50 0 komentara
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Nogometaši Milana, aktualni talijanski prvaci, svladali su Sampdoriju u gostima s 2-1, u ogledu 6. kola Serie A.

Milan je rano poveo, već u šestoj minuti pogodio je mrežu domaćina Junior Messias. No, odmah na startu drugog dijela Rafael Leao je zaradio drugi žuti karton pa je Milan morao nastaviti s igračem manje, a u 57. minuti Đuričić je iz blizine, glavom, pogodio za izjednačenje na 1-1.

Unatoč igraču manje Milan je uspio dohvatiti puni plijen, a za pobjedu je s bijele točke pogodio Francuz Giroud u 67. minuti. Milan je trenutačno drugi na ljestvici, s istim brojem bodova kao i vodeći Napoli. Sampdoria je i dalje bez pobjede, na 18. mjestu.

Iduće srijede, u 18.45 sati, Milan će pred svojim navijačima dočekati Dinamo u 2. kolu skupine E Lige prvaka. Dodajmo i da je Salzburg također slavio kod Rieda 3:0

U nedjelju igraju Atalanta – Cremonese, Bologna – Fiorentina, Lecce – Monza, Sassuolo – Udinese, Lazio – Verona te Juventus – Salernitana, dok je u ponedjeljak na rasporedu dvoboj Empolija i Rome.