Cagliari preokretom do tri boda protiv Bologne

Nogomet 11. sij 202222:53 > 22:54 0 komentara
Alessandro Tocco/LaPresse via AP via Guliver Image

Nogometaši Cagliarija ostvarili su veliku pobjedu pred svojim navijačima svladavši preokretom Bolognu sa 2:1 (0:0) u posljednjoj utakmici 21. kola Serie A.

Bologna je povela u 54. minuti pogotkom Orsolinija iz slobodnog udarca, a preokret je donio Urugvajac Gaston Pereiro koji je ušao u 63. minuti. Prvo je u 71. minuti asistirao Pavolettiju za izjednačujući pogodak, a potom je i sam postao strijelac pobjedničkog pogotka u četvrtoj minuti sučevog dodatka.

Trećom pobjedom u sezoni, a prvom na domaćem terenu nakon tri mjeseca, Cagliari je došao do 17 bodova i sada ga od zone spasa dijeli samo jedan bod. Bologna je sa 27 bodova ostala na 13. poziciji.

Inter je u vodstvu sa 49 bodova, jednim više, uz utakmicu manje, od drugoplasiranog Milana. Treći je Napoli sa 43 boda, a četvrta Atalanta sa 41.