‘Antivakseri’ odgovorni za veći broj zaraženih u Speziji

Nogomet 21. srp 202120:08 > 20:08 0 komentara
Guliver Images

Broj zaraženih koronavirusom u talijanskom nogometnom prvoligašu Speziji, u čijim redovima igra i hrvatski nogometaš Martin Erlić, povećao se na 15, objavio je klub.

Spezija je prošlog tjedna objavila kako je jedan igrač pozitivan, nakon novog testiranja brojka se povećala na šestoricu igrača i jednog član stručnog stožera, u ponedjeljak ih je bilo 11, a sada i 15 pozitivnih na koronavirus.

Na pitanje kako se to moglo dogoditi, glavni liječnik kluba profesor Vincenzo Salini otkrio je da su uzrok dvojica igrača koji su odbili cjepivo.

Osigurali smo prvu dozu cjepiva, ali dva igrača to nisu htjeli učiniti, smatraju se antivakserima i tada se razvila mala skupina slučajeva,” rekao je Salini za Radio Punto Nuovo.

Srećom, svi se dečki osjećaju dobro,” dodao je.

Igrači treniraju individualno i slijede postupke predviđene zdravstvenim protokolom,” poručili su iz kluba. (H)

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!