Pašalić zabio za pobjedu protiv Tudorovog Udinesea

Serie A 29. tra 201921:15 > 21:23
Gabriele Maltinti/Getty Images

Atalanta je pobjedom nad Udineseom od 2:0 došla na četvrtu poziciju i nalaze se na mjestu koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Atalanta je cijelu utakmicu dominirala, ali nisu uspjeli postići pogodak sve do 81. minute kada je Marten de Roon zabio iz jedanaesterca. Četiri minute kasnije Mario Pašalić sretnim pogotkom potvrdio je bitnu pobjedu svoje momčadi.

Povezano

Junaci velike pobjede su Marten de Roon, koji je u 81. zabio iz penala te Mario Pašalić golom za 2:0 četiri minute kasnije. Bio je to šesti pogodak za Pašalića ove sezone u svim natjecanjima za Atalantu i treći u Serie A.

Atalanta sada ima 59 bodova na četvrtom mjestu, jedan više od Rome, tri od Torina i Milana te četiri od Lazija u borbi za Ligu prvaka. Do kraja sezone je ostalo četiri utakmice i momčad iz Bergama bi mogla doći do velikog uspjeha ako uspiju održati visoku kvalitetu igru koju pokazuju kroz cijelu sezonu.

S druge strane, Tudorov Udinese je izgubio treću utakmicu u zadnja četiri kola, a njegova momčad ima pet bodova više od Empolija koji se nalazi na 18. mjestu, posljednjem koje vodi u Seriu B.