Navijači Rome napali Ćorića, ovaj zatajio oca!

Serie A 11. sij 201914:40 > 14:40
Clive Brunskill/Getty Images

Zanimljive stvari dogodile su se u ovih pet - šest sati koliko traje pravi dio posljednjeg dana u tjednu. Posebno je burno bilo u životima obitelji Ćorić, čiji sin je član talijanskog velikana AS Rome.

Danas je otac Ante Ćorića razgovarao s Indexom i tom prilikom rekao je nešto što je ostavilo velikog traga i na medijima u Italiji.

“Danas me Ante nazvao i rekao da ga Roma ne želi pustiti. Postoje konkretne ponude, Roma to ne krije. Ante više ne želi igrati Italiji. Da smo mogli birati, to je bila posljednja liga za koju bismo se odlučili. Roma je bila prevelik zalogaj, ali nismo imali izbora. No, kako je odnos sa Zdravkom Mamićem bio loš u vrijeme dok je igrao u Dinamu, htjeli smo otići pod svaku cijenu. Htjeli smo bilo što, osim Italije i Francuske, ali izbora nije bilo”, rekao je Miljenko Ćorić.

Nije prošlo mnogo i Ante je dobio puno negativnih reakcije po svojim profilima društvenih mreža. Ubrzo je bio prisiljen reagirati na iste, a tom prilikom je na Instagramu napisao sljedeće:

“Nikad nisam bio prisiljen izabrati Romu, niti je na moju odluku utjecao otac ili bilo tko drugi. Od samog početka sam počašćen što mogu nositi dres Rome i cilj mi je činiti to što je duže moguće. Nastavit ću raditi kako bi ispunio taj cilj. Forza Roma!”

Otkad je u svibnju potpisao za klub iz glavnog talijanskog grada, Ćorić je zabilježio nastup u samo dvije službene utakmice. Može se tješiti da je jedna od njih ona protiv madridskog Reala (0:2) krajem studenog u kojoj je igrao 27 minuta.