Novi hat-trick Dybale, Mandžukić asistirao u slavlju

Serie A 17. ruj 201713:59 > 14:16
Daniele Badolato - Juventus FC/Juventus FC via Getty Images

Do četvrte pobjede u jednakom broju susreta u Serie A Juventus je predvodio Paulo Dybala. Mario Mandžukić mu je asistirao za prvi od njegova tri pogotka protiv Sassuola.

Postigao je hat-trick protiv Genoe, također na gostovanju – i evo ga opet. Sjajni Paulo Dybala je u svom jubilarnom stotom nastupu u dresu Juventusa zabio nova tri pogotka. Ovoga puta četvrtinu je tuceta primio inače vrlo korektni Sassuolo koji je kod 1:2 mogao izvući bod…

No onda je Dybala zabio još jednom i doveo Juve do četvrte pobjede u Serie A. Sjajni Argentinac zabio je već osam pogodaka u Serie A ove sezone, a kad se tome pridodaju i dva u talijanskom Superkupu, dolazi se do dvije znamenke njegovih ovosezonskih golova.

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret i upisao asistenciju za prvi Dybalin pogodak. Inače, argentinski El Matador zabijao je u 16., 49. i 63. minuti, dok je jedini domaći pogodak bio djelo Politana u 51. minuti utakmice.