Predsjednik Verone: Ludo je što smo doveli Kalinića

Serie A 6. lis 20209:13 > 9:28
Chung Sung-Jun, Getty Images Sport

Predsjednik talijanskog prvoligaša Maurizio Setti oduševljen je što su u klub doveli Nikolu Kalinića

“Bila nam je potrebna mašta i ludost da ga dovedemo. Prilika da dođe u Veronu se pojavila zahvaljujući našem sportskom direktoru Tonyju D’ Amicu. To je važan potpis za naš klub”, rekao je kontroverzni predsjednik talijanskog kluba.

Hrvatski napadač je u Veronu došao bez odštete i potpisao je ugovor do 30. lipnja 2022. godine. Klub sa sjevera Italije se obvezao da mu isplaćuje plaću koliku je imao u Atleticu, a koja iznosi 1,5 milijuna eura po sezoni.

“Njegov dolazak možemo okarakterizirati kao skup, ali i kao ozbiljnu investiciju za koju očekujemo da nam se isplati u budućnosti. Mi smo svoje odradili, sada je sve na treneru i igraču”, rekao je Seti.