Fiorentina nudi bogat ugovor za Thiaga Silvu

Serie A 20. kol 202012:47 > 12:51
REUTERS/Gonzalo Fuentes

Stoper PSG-a Thiago Silva gotovo sigurno napušta klub poslije završnice Lige prvaka, a kako pišu talijanski mediji on bi mogao u Firenzu.

Odličnom stoperu ugovor sa Parižanima ističe čim se završi Liga prvaka, a po svemu sudeći za Brazilca ima još važnog posla u Europi. On bi se mogao vratiti u Italiju gdje ga žele dva kluba, Milan, za koji je nekada igrao i Fiorentina.

Calciomercato piše da ovom 35-godišnjem nogometašu firentinski klub nudi četiri milijuna eura po sezoni, a da je na stolu ponuda za dvogodišnju suradnju.

Predsjednik Fiorentine Roco Commisso je spreman izdvojiti toliki novac za ovog veterana, a u klubu već ima jednog starijeg igrača, a radi se naravno o Francku Riberiju.

Silva je s Milanom osvojio Skudeto, dok je sa Parižanima osvojio 25 trofeja za osam sezona i nada se tituli prvaka Europe.