Sve se više vidi Gattusov potpis! Napoli opet slavio

Serie A 29. velj 202022:57 > 23:02
Francesco Pecoraro/Getty Images

Napoli je u susretu 26. kola Serije A sa 2:1 pobijedio Torino i tako potvrdio da se nalazi u dobroj formi.

Gosti su bolje započeli susret na San Paolu, u uvodnim minutama su imali priliku povesti, ali nisu bili precizni.

Napoli je do vodstva stigao u 19. minuti. Slobodan udarac s desne strane je odlično izveo Insigne, a Manolas je odlično skočio i glavom loptu poslao u mrežu.

U nastavku prvog dijela dva puta je prijetio Insigne, ali je njegove pokušaje zaustavio Sirigu. Na odmor se otišlo s minimalnom prednošću domaćih.Drugo poluvrijeme je proteko u dominaciji domaćih. Gattusovi izabranici su propustili nekoliko dobrih šansi, a pobjedu su osigurali u 82. minuti.

Nakon lijepog proigravanja Mertensa, na drugoj vratnici se ubacio Di Lorenzo koji loptu šalje u mrežu za 2:0, potvrđuje trijumf i treću uzastopnu pobjedu svoje momčadi.Konačan rezultat u 90. minuti postavio je Edera golom glavom, vratio rezultatsku neizvjesnost, ali do kraja nije bilo vremena za nešto više pa je ostalo 2:1 za Napoli.

Torino je upisao šesti poraz u nizu i s obzirom na formu opstanak Torinjana u Seriji A je sve upitniji jer su sve bliži zoni ispadanja.