Napoli iznenadio i doveo stasitog napadača

Serie A 30. sij 202019:49 > 19:52
Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images

Andrea Petagna stigao je danas na lječničke preglede u Napulj, te će s Napolijem potpisati suradnju na pet sezona.

Ovaj 24-godišnji napadač u Napoli stiže iz SPAL-a i od njega se očekuje da bude veliko pojačanje u napadu. Petagna je uspješno prošao liječničke preglede, te je potpisao ugovor do ljeta 2025. godine.

No, on će se novom klubu priključiti tek na kraju sezone jer je Napoli pristao na ponudu SPAL-a da Petagna ostane na posudbi u ovom klubu do ljeta.

SPAL je od prodaje ovog napadača zaradio 17 milijuna eura, a dodatna tri milijuna će dobiti kroz razne bonuse. Petagna je ponikao u dresu Milana, a igrao je još za Sampdoriju, Vicenzu, Atalantu i Ascoli.

U dosadašnjem dijelu sezone za SPAL je odigrao 21 utakicu i postigao je osam golova.