Rimljani uspješni, Jurić trijumfirao protiv Verone

Serie A 24. stu 201917:23 > 17:26
Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images

Nogometaši Lazija i Rome upisali su pobjede u 13. kolu talijanske Serie A pa su sada na trećem i četvrtom mjestu ljestvice.

Roma je kod kuće s 3-0 nadigrala Bresciju, dok je Lazio slavio kod Sassuola s 2-1 golom Caiceda u 91. minuti.

Verona, koju vodi Ivan Jurić, porazila je kod kuće Fiorentinu s 1-0, a Milan Badelj je odigrao svih 90 minuta za goste.

Nogometaši Bologne u posljednjim su sekundama dvoboja protiv Parme postigli izjednačujući pogodak za 2-2 (1-1) i tako osvojili jedan bod u prvoj utakmici nedjeljnog programa 13. kola talijanske Serie A. Pogodak vrijedan boda postigao je švicarski reprezentativac Blerim Džemaili u petoj minuti sučevog dodatka. Parma je prethodno dvaput vodila; prvo je za 1-0 pogodio Kulusevski (17), na 1-1 je izjednačio Palacio (40), a drugo vodstvo gostima donio je Iacoponi (71).