Ronaldo se oglasio nakon sjajne večeri: ‘On je klasa’

Nogomet 3. pro 202110:51 > 10:52 0 komentara
Paul Terry / Sportimage via Guliver Image

Cristiano Ronaldo oglasio se na društvenim mrežama nakon što je zabio 801. gol u karijeri u pobjedi 3:2 na Old Traffordu protiv Arsenala. Poslao je poruku bivšem treneru Uniteda Michaelu Carricku.

Michael Carrick sjajno je odradio posao privremenog trenera Crvenih vragova te je u tri utakmice ostvario dvije pobjede te jedan remi. Nakon derbija i pobjede nad Arsenalom odlučio je kako nakon 15 godina napušta United.

Ronaldo je bio pun pohvale za njega.

“Michael Carrick bio je klasa kao igrač, a može postati i sjajan trener. Ništa nije nemoguće za ovog čovjeka. Osobno sam ponosan što sam igrao s njim pored sebe, kao i s njim kao trenerom na našoj klupi. Ali sada je vrijeme da poželimo dobrodošlicu gospodinu Ralfu Rangnicku za volan… Krenimo!”, napisao je Ronaldo na društvenim mrežama.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!