Romano: Tudor dovodi Srbina kojeg je jako želio

Francuska 20. srp 202212:19 > 12:23 0 komentara
Claudio Grassi/LaPresse

Marseille je u ovom prijelaznom roku na sedam igrača već potrošio 55 milijuna eura, no čini se da tu ne misle stati.

Momčad koju s klupe vodi Igor Tudor aktivirala je otkupne klauzule za Paua Lopeza, Mattea Guendouzija, Cengiza Ündera i Arkadiusza Milika, dok su još doveli Luisa Suareza, Isaaka Tourea i Chancela Mbembu.

Ukupno je Marseille potrošio na ta pojačanja 55 milijuna eura, dok je klub zaradio tek 1,5 milijuna eura na prodaji Lucasa Perrina u Strasbourg.

Novo pojačanje kluba trebao bi biti i Darko Lazović, 31-godišnji sprski veznjak kojeg je Tudor prošle sezone vodio u Veroni. Transfer guru Fabrizio Romano javlja da se igrač već dogovorio s Marseilleom, a da je sada i blizu dogovor klubova.

Lazović ugovor s Veronom ima do 2024., a prema Transfermarktu vrijedi četiri milijuna eura.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!