United kažnjava igrače nakon novog debakla

Nogomet 8. svi 202210:55 > 10:56 0 komentara
Guliver Image

Nakon još jednog lošeg nastupa i potvrde kako Manchester United iduće sezone neće igrati Ligu prvaka, iz kluba su odlučili o kaznama za igrače.

Svi igrači počevši od onih najplaćenijih bit će kažnjeni s 25 posto smanjenom plaćom u novoj sezoni. Razlog jest činjenica da klub iduće sezone neće igrati Ligu prvaka što se smatra posebnim neuspjehom.

Najplaćeniji igrač kluba je Cristiano Ronaldo koji ove sezone zarađuje 385 tisuća funti tjedno, a ukoliko odluči i iduću sezonu provesti na Old Traffordu plaća će mu pasti na 288 tisuća funti.

Klub mora nadoknaditi ogroman novac koji će se izgubiti od tv prava zbog neigranja Lige prvaka.

United je u subotu osramoćen kod Brightona (4:0), a navijači već nekoliko tjedana protestiraju protiv vlasnika, obitelji Glazer.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!