Švedski milijarder priprema drugu ponudu za Arsenal

Nogomet 27. ruj 202122:42 > 22:43 0 komentara
Copyright: xKarinxTörnblom

Daniel Ek je u svibnju ove godine pokušao kupiti Arsenal od američke obitelji Kroenke, no ponuda je bila odbijena.

Vlasnik glazbene streaming platforme Spotify, Daniel Ek priprema drugu ponudu za kupnju Arsenala, potvrdio je to niti manje, niti više nego legendarni Thierry Henry.

Mnogi bivši igrači Arsenala podržali su švedskog milijardera u naporima da kupi klub, a Henry je formirao i prijateljski odnos, njih su dvojica proteklog vikenda s tribina Emiratesa pratili londonski derbi Arsenala i Tottenhama (3:1).

Daniel Ek ne odlazi nigdje, ostaje u akciji za kupnju Arsenala,” kazao je Henry.

Ekova prva ponuda u vrijednosti 1,8 milijardi funti je bila odbijena, no Šveđanin će uskoro povisiti cijenu na dvije milijarde. Ipak, ako su se navijači Arsenala nadali da bi klub mogao dobiti novog vlasnika, riječi Stana Kroenkea neće ih obradovati.

Obitelj Kroenke ima dovoljno novca,” kazao je prvi čovjek obitelji.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!