Salah: Nije Ibrahimović jedini koji to može

Nogomet 11. sij 202214:46 > 14:47 0 komentara
AP Photo/Rui Vieira

Ubojiti krilni napadač Liverpoola Mohamed Salah progovorio je o novom ugovoru s Liverpoolom, a pritom je otkrio da je odluka na upravi.

Salahov postojeći ugovor traje do 2023. godine, a već se dugo šuška o novom produženju ugovora.

Pojavile su se informacije o velikom interesu PSG-a, no Salahova želja je ostanak na Anfieldu.

Želim ostati, ali nije to u mojim rukama, već klupskim. Znaju što želim, nije da tražim neke lude stvari. Kad tražite nešto i klub vam pokaže da vam je to spreman dati, to znači da cijene ono što ste napravili za klub“, rekao je Salah.

Osvrnuo se i na to koliko dugo je član Redsa.

Ovdje sam već petu godinu i poznajem klub dobro. Volim navijače i oni vole mene. No, što se administracije tiče, znaju situaciju i sve je u njihovim rukama”, rekao je Salah.

Na ljeto će napuniti 30 godina, a Salahu je želja još dugo igrati na visokom nivou.

Nije Zlatan jedini. Ronaldo ima 36, Benzema 34. Svi najbolji igrači današnjice imaju 34 ili 35. I Lewandowski i Messi su tu negdje”, zaključio je Salah.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!