Olakšanje na Anfieldu: Klopp osnažio momčad novim stoperom!

Nogomet 23. tra 202120:24 0 komentara
Foto: Nick Potts - Pool/Getty Images)

Liverpool je danas zaključio veliki transfer i obrana Redsa će u iduće sezone biti jača za francuskog defanzivca i dosadašnjeg člana Leipziga Ibrahima Konatea.

Prorok za transfere, talijanski novinar Fabrizio Romano objavio je večeras kako je dogovor između Konatea i Liverpoola postignut i da će klub s Anfielda u idućim danima uplatiti odštetnu klauzulu RB Leipzigu za ovog nogometaša.

Francuz će sa Liverpoolom potpisati petogodišnji ugovor, a dobro je prošao i Leipzig, koji će za usluge 21-godišnjeg defanzivca inkasirati 35 milijuna eura.

Tako je Leipzig prodao i drugog francuskog defanzivca iz svojih redova, a ranije su Bayernu za 42.5 miliona eura prodali Dayota Upamecana.

Konate je član RB Leipziga od 2017. godine. Stigao je iz Sochauxa kao slobodan igrač i njemački klub je itekako dobro profitirao na njegovoj prodaji.

Liverpool bi mogao biti dobro mjesto za njega pošto momčad Jurgena Kloppa ove sezone najviše problema ima upravo u zadnjoj liniji.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!