Odgođena još jedna utakmica Premier lige

Premier League 2. sij 202114:16 0 komentara
Burnley - Wolves

Dvoboj Burnleya i Fulhama na "Turf Mooru" koji je bio na programu u nedjelju se neće igrati zbog toga što u Fulhamu i dalje ima previše članova koji su pozitivni na Covid 19.

Utakmica se trebala igrati u nedjelju u 13 sati, ali u Fulhamu ima previše slučajeva virusa i zato ovaj klub neće ponovno moći igrati zbog istog problema. Fulhamov dvoboj s Tottenhamom je također bio otkazan, a razlika je barem u tome što je Fulhamov protivnik na vrijeme sazano da nema utakmicu.

„Liga i Fulham će usuglasiti daljnji plan kako bi kontrolirali epidemiju u klubu„, poručeno je iz Premijr lige.

Igrači Fulhama koji su pozitivni, još se ne zna koliko točno ima takvih nogometaša i njihova imena se ne objavljuju, su u izolaciji.

Fulham je svoju posljednju utakmicu igrao sa Southamptonom, a tada su bili bez pomoći svog menadžera Scotta Parkera koji je bio u izolaciji zbog toga što je član njegove obitelji bio pozitivan.

Ovo je četvrti dvoboj u Premijer ligi ove sezone koji je odgođen.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!