Nema Bilića, nema bodova…WBA teško poražen od Ville

Premier League 20. pro 202022:49 > 23:44 0 komentara
sport klub

Engleski nogometni stručnjak Sam Allardyce, koji je na klupi West Bromwich Albiona naslijedio Slavena Bilića, startao je na novom poslu domaćim porazom od Aston Ville sa 0-3.

Villa je povela već u petoj minuti golom Anwara El Ghazija, a u nove probleme WBA je zapao u 37. minuti kada je Jake Livermore zaradio crveni karton.

Martin Atkinson mu je prvotno pokazao žuti karton, ali je nakon provjere engleskom veznjaku pokazao crveni karton. S igračem više, gosti su zabili još dva gola za sigurnu pobjedu, a strijelci su bili Bertrand Traore (84) i El Ghazi (87-11m).

Ovo je samo mali pokazatelj da je naš stručnjak Slaven Bilić iz ove momčadi izvlačio maksimum i da apsolutno nije zaslužio otkaz.

Hrvatski nogometaš Filip Krovinović nije nastupio za WBA koji je upisao već deveti poraz.

David Rogers/Getty Images

U ranije odigrnim susretima Leicester City je na gostovanju pobijedio Totenham sa 2-0, dok je Manchester United na Old Traffordu pobijedio Leeds United sa 6-2.