“Ne krivite Bilića, on je najbolji kojeg možete imati”

Premier League 15. pro 202017:07 > 17:10
Slaven Bilić

Slaven Bilić s West Bromwich Albionom nalazi se na 19. mjestu Premier lige, no u njegovu obranu stao je jedan čovjek.

BIVŠI komentator Sky Sportsa Richard Keys kritizirao je čelnike West Bromwich Albiona zbog toga što nisu doveli pojačanja nakon ulaska u Premiership.

WBA je primio 25 golova u 12 ligaških utakmica, a jedan od ključnih razloga slabe igre u obrani jest prodaja Ahmeda Hegazija pred početak sezone, a hrvatski stručnjak još ne može progutati takav potez čelnika kluba.

Keys smatra da klub mora podržati Bilića, koji nije kriv zbog trenutnih rezultata kluba.

“Oni su bez ambicija ušli u ligu. Da, oni bi željeli ostati u ligi, ali kakve šanse ima Bilić? Nisu dovoljno dobri. Svi u klubu to moraju znati. Tako da ne smijete kriviti Bilića. Dajte mu ono što zaslužuje i treba. On je najbolji kojeg možete imati”, kazao je Keys.