Kaneu dozlogrdila suša trofeja: Obući će dres Cityja?!

Nogomet 9. lip 202118:57 0 komentara
Michael Regan/Getty Images

Harry Kane, jedan od najboljih napadača današnjice, odlučio je napustiti Tottenham kako bi konačno počeo osvajati trofeje u karijeri.

Pijetlovi nisu u stanju ispuniti Kaneove osobne ambicije pa je ubojiti golgeter odlučio promijeniti sredinu. Kako sada stvari stoje, ostat će na Otoku.

Daily Mirror navodi da bi njegov idući klub trebao biti Manchester City, pogotovo nakon postignutog dogovora između Građana i Pijetlova.

Naime, Tottenham i Man City su dogovorili da u transfer neće biti uključeni drugi igrači, dakle da londonski klub namjerava prihvatiti samo novac, a ne eventualnu razmjenu s drugim igračima.

Tottenhamu će biti neophodan novac kako bi obnovili igrači kadar i doveli dostojnu zamjenu za najboljeg strijelca Premiershipa u prošloj sezoni sa 23 postignuta gola.

Osim Kanea, Guardiolina meta već neko vrijeme je i veznjak Aston Ville Jack Grealish.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!