Gerrard: Klopp se jako raduje mom dolasku u PL

Nogomet 18. stu 202119:04 > 19:04
Andreas Hillergren/TT News Agency via AP via Guliver

Novi trener Aston Ville Steven Gerrard ne želi da razgovarati o mogućnosti da u budućnosti preuzme Liverpul, klub u kojem se proslavio kao igrač, i ističe da je potpuno fokusiran na novi zadatak u Birminghamu.

Gerrard je prije nekoliko dana imenovan za trenera Ville. Prva konferencija za medije donijela je pitanja o Liverpoolu, gdje je proveo čitavu igračku karijeru.

“Ne mislim da je ova konferencija na kojoj se treba pričati o tim stvarima. Ne želim govoriti ni o jednom drugom klubu, samo o Aston Villi. Potpuno sam posvećen novom poslu, obećavam navijačima da ništa neće poremijetiti moj fokus. Počašćen sam što sam dobio šansu da vodim ovako veliki klub”, rekao je Gerrard.

Unatoč tome, pitanja o Redsima su se nizala.

“Oni imaju trenera svjetske klase u Jürgenu Kloppu. Ako on sad potpiše doživotni ugovor s klubom, ja bih bio jako sretan. Od starta sam s njim u kontaktu, živimo u istom kraju, viđam ga često kad šeta pse. Rekao mi je da se jako raduje mom dolasku u Premier ligu i budućem dvoboju”, dodao je Gerrard.

Bivši igrač Redsa s Villom će na Anfieldu gostovati 11. prosinca u 16. kolu Premier lige. Do tada ga čekaju dvoboji protiv Brightona, Crystal Palacea, Manchester Cityja i Leicestera.

Momčad iz Birminghama nakon 11. kola zauzima 16. mjesto s deset bodova.