El Nacional: Pep želi Modrića na Etihadu

Nogomet 10. ruj 202116:04 > 16:17 0 komentara
Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Hrvatski veznjak Luka Modrić našao se pod budnim okom Pepa Guardiole i Manchester Cityja.

Barem tako javlja katalonski El Nacional koji kaže kako Građani vrlo pomno prate situaciju u Madridu oko Modrićevog ugovora.

Modrić ugovor s Realom ima do kraja sezone i još nisu počeli pregovore o novom ugovoru, pa već u siječnju može kao slobodan igrač potpisati predugovor s drugim klubom. Pep Guardiola žarko želi dovesti hrvatskog kapetana na Etihad.

Ponudili bi mu sezonu igranja u Manchester Cityju, a zatim i opciju odlaska u partnerski MLS klub New York City. Ranije je Modrić imao nekoliko ponuda iz MLS-a, ali je odlučio ostati u Realu.

No, kako Marca tvrdi, Modrić koji je jučer proslavio 36. rođendan će gotovo sigurno dobiti novi ugovor na Santiago Bernabeuu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!