Conte razljutili komentari iz Münchena: ‘Nepoštovanje’

Bundesliga 23. srp 202221:47 > 21:49 0 komentara
Adam Davy/Guliver Images

Trener Tottenhama Antonio Conte kritizirao je komentare ljudi iz Bayerna vezane za napadača Spursa Harryja Kanea.

Trener Bayerna Julian Nagelsmann ne isključuje dolazak Kanea nakon što je direktor kluba Oliver Kahn rekao kako bi dolazak napadača Spursa bio ostvarenje sna.

Bavarci traže zamjenu za Roberta Lewandowskog koji je otišao u Barcelonu.

“Nisam čuo te komentare. Ono što je sigurno jest da sam ja trener koji ne govori o nogometašima drugih momčadi. Ne znam zašto se to dogodilo. Situacija u Tottenhamu je jasna, plan je jasan – Harry je veoma važan dio našeg projekta, ostalo su glasine“, rekao je Conte i dodao:

“Ne volim govoriti o igračima drugih klubova. Ako želim nešto napraviti, razgovaram s klubom izravno, ne preko medija. Možda je to malo nepoštovanje, to je bar moj pogled.”

Kane ugovor sa Spursima ima do 2024.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!