Benitez: Mnogo više navijača me podržava, ne bojim se

Nogomet 14. srp 202122:21 > 22:22
sportklub

Novi trener Evertona Rafa Benitez raduje se poslu u klubu sa Goodisona i ne pridaje mnogo pažnje prijetnjama navijača.

Dio navijača Evertona usprotivio se dolasku nekadašnjeg trenera Liverpoola, međutim, Španjolac se ne boji reakcije.

„Mnogo je više ljudi koji me podržavaju nego onih koji prijete i nemam se čega bojati. Želio sam se vratiti u Premier ligu i radim u konkurentnoj ekipi. To sam i učinio. Siguran sam da ćemo uspjeti,“ izjavio je Benitez.

Španjolac (61) je potpisao ugovor do ljeta 2024. a na klupi Evertona naslijedio je Carla Ancelottija koji se preselio u madridski Real.

Benitez je sa Liverpoolom osvojio Ligu prvaka, FA kup i Superkup Engleske, kao i Superkup Europe. U Premier ligi radio je još u Chelseaju i Newcastleu, iz kojeg je otišao u Kinu.