Arteta: Ne ponašam se kao diktator

Nogomet 25. pro 202117:13 > 17:13 0 komentara
Reuters/Peter Cziborra

Trener Arsenala Mikel Arteta izjavio je da od svih igrača i radnika u klubu zahtijeva samo poštovanje i posvećenost.

Pierre-Emerick Aubameyang izbačen je iz momčadi i skinuta mu je kapetanska traka zbog nediscipline.

Ovakav razvoj situacije zainteresirao je novinare za odnos koji Mikel Arteta ima sa svojim igračima.

“Ne uspostavljam svoj autoritet tako što se ponašam kao diktator ili pokušavam biti nemilosrdan“, rekao je španjolski trener.

“Tražim samo dvije stvari, poštovanje i posvećenost. To je sve. Ako to ne tražite na ovom nivou, onda je bolje da spakirate kofere i odete negdje drugdje jer je to zaista minimum. To je nešto što očekujem od svih koji rade u klubu, prije svega od sebe. Kada ne budem ispoštovao to, ići ću raditi nešto drugo”.

Arsneal sljedeći dvoboj igra portiv Norwicha u nedjelju od 16 sati. Londonski klub ima tri vezane pobjede u Premier ligi i trenutno je na četvrtom mestu s 32 boda.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!