Premier League 16. pro 201814:54 > 14:54
Adam Pretty/Getty Images

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pred svojim navijačima pobijedila Gironu sa 2-0 (0-0).

Aitor Alcalde/Getty Images

Za devetu ovosezonsku pobjedu Seville strijelci su bili Banega u 55. minuti iz kaznenog udarca i Sarabia u 64. minuti.

Sevila se ovom pobjedom bodovno izjednačila s vodećom Barcelonom i drugoplasiranim Atletico Madridom. Sve tri momčadi imaju po 31 bod, ali Katalonci imaju utakmicu manje, koju će odigrati večeras (20.45 sati) kada gostuju kod Levantea. Girona je sa 21 bodom na desetom mjestu.