Hat-trick pobjeda za sjajni Watford

Premier League 26. kol 201816:29 > 16:32
Michael Regan, Getty Images Sport

Tri utakmice i tri pobjede za diobu čelne pozicije Premiershipa za momčad koju vodi španjolski stručnjak Javier Gracia.

U teškim vremenskim uvjetima igrala se utakmica Watforda i Crystal Palacea, a situacija na nebu preselila se i na teren, loše prvo poluvrijeme bez golova.

Ipak, u nastavku dvoboja stvari na terenu itekako su se otvorile. Watford je poveo golom Pereyre iz 53. minute. U 70. minuti, Christan Benteke propustio je veliku priliku izjednačiti, a kazna je ubrzo uslijedila od strane Josea Holebasa koji povisuje na 2:0. Willifred Zaha uspio je postići počasni pogodak za Palace, no do povratka nije došlo.

Ovo je treća pobjeda u isto toliko utakmica za momčad Javiera Gracije, dok je Crystal Palace izgubio drugu utakmicu zaredom.

Watford i Liverpool za sada su jedine momčadi s maksimalnih devet bodova.