Mkhitaryan: Došao sam u Arsenal zbog napadačke igre

Premier League 30. sij 201814:21 > 14:41
Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Henrikh je nedavno prešao iz Manchester Uniteda u sklopu transfera Alexisa Sancheza koji je preselio na Old Trafford. Armencu je, očito, već dosta nogometne filozofije koju njeguje Mourinho...

Izjavio je kako je sretan što će surađivati s Arseneom Wengerom, menadžerom koji forsira napadački nogomet. Mnogi u njegovim riječima vide izravnu prozivku upućenu menadžeru Manchester Uniteda, njegova bivšeg kluba. Iako je United u ovoj sezoni dosad postigao četiri gola više od Arsenala.

“Naravno da je vrlo važno imati poštovanje trenera. Znam da je Wenger zahtjevan i voli kad njegovi igrači istražuju. Upravo je on jedan od razloga što sam došao u Arsenal. Svi znaju da je sjajan trener. Poznajem ga već dugo i nije mi bilo teško odlučiti se za taj klub, jer je napadački nogomet san svakog igrača“, rekao je Mkhitaryan.