Everton misli ozbiljno, odlična najava za Redse

(Photo by Jan Kruger/Getty Images)

Momčad s Goodison Parka upisala je i četvrtu pobjedu u isto toliko kola, najnovija žrtva bio je Brighton

Everton na početku ove sezone igra zaista fantastično. Upisali su i četvrtu pobjedu u isto toliko kola. Redom su padali Tottenham, WBA, Crystal Palace, a danas su svladali i Brighton.

Domaćine je u vodstvo doveo Dominic Calvert Lewin nakon 16 minuta igre, a onda je na terenu proradila kolumbijska kombinacija. U samoj završnici prvog poluvremena zabio je Yerry Mina na asistenciju Jamesa Rodrigueza, a i sam Rodriguez zabio je za 3:0 u 52. minuti.

Pobjedu je potvrdio ponovno kolumbijski veznjak svojim drugim pogotkom na Goodison Parku za konačnih 4:0. Za dva tjedna stiže Liverpool, pa će biti vrlo zanimljivo ispratiti derbi.