Roy Keane o Leicesteru: Bože u što se pretvorio nogomet

Premier League 20. lis 201612:15 > 12:23
Getty Image

Leicester je prošle sezone prvi put u povijesti kluba bio prvak Engleske i izborio sudjelovanje u Ligi prvaka, u kojoj sada ima tri pobjede u prva tri kola.

Getty Image

Taj uspjeh ljudi u klubu i jedan dio javnosti su dočekali u euforiji, ali ne i legendardni nogometaš Roy Keane, koji sada radi kao nogometni komentator.

“Neka se prisjete  kako su došli u Ligu prvaka. Tako što su zapinjali svakog vikenda u Premier ligi. Nisam uopće impresioniran  momčadi Leicestera, čak mislim kako će vrlo brzo opet biti prosječan engleski klub”, rekao je Roy Keane.

Nekadašnji nogometaš Manchester Uniteda prokomentirao je i  obranu Kaspera Schmeichela protiv Kopenhagena, kojom je sačuvana pobjeda.

“Nije to toliko velika stvar kao što su mnogi predstavili. To je uobičajena golmanska reakcija, i to mu je posao. A svo to grljenje nakon utakmica sa predsjednikom… Bože, u što se nogomet pretvorio”, zapitao se legendarni Irac.