Bale nakon povratka: 'Nevjerojatno, nadam se trofeju'

Premier League 20. ruj 202012:28 > 12:33
(Photo by Richard Heathcote/Getty Images)

Tottenham je u subotu predstavio pojačanja Garetha Balea i Sergija Reguilona.

Bale se tako vratio u Spurse nakon što je iz Tottenhama prešao u Real 2013. godine kao 24-godišnjak za tada rekordnu odštetu od 100 milijuna eura. Sedam godina kasnije vratio se kao veteran, koji je prošle sezone upisao samo 20 utakmica.

“Lijepo je vratiti se, ovo je vrlo poseban klub za mene, tu sam stvorio ime, fantastičan klub s fantastičnim navijačima. Nevjerojatno je da sam se vratio i nadam se da ću uskoro biti spreman pomoći momčadi s nadom da ćemo osvojiti poneki trofej”, rekao je Gareth Bale za Dugout nakon predstavljanja.

Navijači Tottenhama s oduševljenjem su dočekali tu vijest, jer Mourinhova momčad loše je otvorila novu sezonu Premierlige.

“Kad sam otišao, uvijek sam se nekako nadao da ću se vratiti i sad se ukazala prilika. Mislim da ću se dobro uklopiti, ovo je dobar trenutak za mene da se vratim, gladan sam i motiviran. Nadam se da ću dobro igrati i jedva čekam da krenem”, zaključio je Bale.

Za razliku od Balea, koji je trenutno na jednogodišnjoj posudbi, 23-godišnji branič Reguilon došao je za odštetu od 30 milijuna eura i potpisao petogodišnji ugovor. Obojica bi vrlo brzo mogla postati važne karike u momčadi Josea Mourinha.